BANJALUKA, ČELINAC – U Urgentni centar Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske (UKC) juče su 23. juna, nakon saobraćajne nezgode u Čelincu, primljene tri osobe, od kojih su dvije operisane, potvrđeno je za “Nezavisne novine” iz najveće zdravstvene ustanove u Republici Srpskoj.
Navode da se trenutno nalaze na liječenju u Klinici za opštu i abdominalnu hirurgiju.
“Jedan pacijent je, nakon obavljenih dijagnostičkih pretraga, otpušten uz terapijske preporuke, dok su dva pacijenta hospitalizovana u Klinici za opštu i abdominalnu hirurgiju. Podvrgnuti su operativnim zahvatima i za sada su stabilnog zdravstvenog stanja”, saopštili su iz UKC-a Republike Srpske za “Nezavisne novine”.
Podsjećamo, četiri osobe povrijeđene su juče u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u mjestu Gornji Čelinac, na magistralnom putu Čelinac – Kotor Varoš.
U udesu su učestvovala dva putnička i jedno teretno vozilo. (Nezavisne novine)


