BANjALUKA – Kabine za presvlačenje na banjalučkoj plaži kod Zelenog mosta skoro su potpuno uništene, a brojni kupači koji spas od vrućina traže u hladnom Vrbasu apelovali su na nadležne gradske službe da ih obnove.
– Neodgovorni su odvalili vrata na kabinama koje su ranije svim kupačima bile od velike pomoći – rekao je Srni jedan od redovnih posjetilaca ove plaže.
Kabine su, kaže, gotovo uništene i svaki čas mogu da se obruše, pa bi bilo dobro da ih nadležni obnove i na plaži postave video-nadzor.
On je kritikovao neodgovorne sugrađane koji noću smeće bacaju svuda, osim u kante i kontejnere.


